Vragen? Bel ons:

0499-712610

 

Your Business in pro motion!

 

Branding krijgt met onze bedrijfskleding een menselijke maat!

De twee belangrijkste waarden binnen uw bedrijf? Uw merk en uw mensen! CreaGiftsWear brengt ze bij elkaar. We zijn een meer dan professionele leverancier van bedrijfskleding op maat. Uw maat. Maar als we samen het gesprek aangaan willen we in eerste instantie niet praten over het materiaal, de kleur, de rits of de borduring. CreaGiftsWear maakt merkkleding. En uw bedrijf is het merk. Daarom praten we eerst graag met u over imago, identiteit, ambities en merkbeleving. Daarin zijn we uniek. Pas dan gaan we kijken naar de werkprocessen en de mate van bescherming die daarbij nodig is. Zo vertalen we imago- en gebruikseisen uiteindelijk in een kledingpakket op maat. Goede bedrijfskleding draagt bij aan het bedrijfsimago, maar in veel gevallen ook aan werkplezier en in binding met het bedrijf en de collega’s. Daar hebben we tal van voorbeelden van, die we graag met u delen.
 
Branding krijgt met onze bedrijfskleding een menselijke maat. Uw eigen ‘merkkleding’ is een ijzersterke troef in de marketingmix.
 
Maak kennis met CreaGiftsWear en ervaar onze kracht zelf.

 Onze specialisten:

Anton
Anton Wempe

Senior Account Manager

  anton@creagiftswear.nl
Inge
Inge van Haeren

Junior Account Manager

  inge@creagiftswear.nl
Robert
Robert van Kerkhof

Traffic Manager

  robert@creagiftswear.nl
Dick
Dick Wijnhoven

Directeur

  dick@creagiftswear.nl
Joyce
Joyce Poldervaart

Account Manager

  joyce@creagiftswear.nl
Jacqueline
Jacqueline Wijnhoven

Administratie

  administratie@creagiftswear.nl

Back to top